Krbové vložky Godin

Teplovzdušné krbové vložky GODIN

Krb se skládá z krbové vložky a krbové obestavby. Krbová vložka tvoří jeho hlavní funkční část. Je vyrobena z litiny, která se vyznačuje tvarovou stabilitou, a díky ní má krbová vložka i dlouhou životnost.

Nabízíme vám více než 30 druhů litinových krbových vložek.

Katalog Godin 2017

Krbové vložky GODIN jsou vybaveny:

  • dvojím spalováním,
  • systémem oplachu skla,
  • citlivým ovládáním přívodu vzduchu do vložky,
  • deflektorem pro vaši bezpečnost.

Téměř všechny krbové vložky mají komínovou klapku pro regulaci hoření a praktický velký popelník přístupný z fasády vložky.

Krbové vložky GODIN jsou certifikovány dle normy EN 13229:2001/A2:2004.
Poskytujeme na ně záruku po dobu 5 let
.

V on-line katalogu naleznete
krbové vložky od strany 128.

 

Krbové příslušenství

Rychlý kontakt
Štěpán Parma

Telefon  +420 602 269 216
Email  info@krby-parma.cz

 

 

Krbové vložky - efektivní a šetrný zdroj tepla pro váš domov

Uzavřený krb s krbovou vložkou má větší výhřevnost a také nižší spotřebu paliva než otevřené ohniště. Po vyhasnutí krbu klesá tepelný výkon jen velmi pozvolna.

V naší nabídce naleznete kvalitní krbové vložky mnoha provedení a typů (s možností bočního prosklení či výsuvu skla).

 

 

Investice do kvalitní krbové vložky se vyplatí

Krb s obestavěnou krbovou vložkou dokáže vytvořit nejen příjemnou atmosféru, ale pomůže vám i s vytápěním interiéru. Můžete tak dosáhnout nezanedbatelné úspory v nákladech za energie. Provoz krbové vložky je zcela bezpečný. Při jejím výběru je třeba vzít v úvahu účinnost a délku hoření na jedno přiložení.

Teplovzdušné a teplovodní krbové vložky

Nabízíme krbové vložky od renomovaných francouzských značek Godin, Cheminées Diffusion a od předního tuzemského výrobce BeF Home. Teplovzdušné krbové vložky účinně využívají teplo k vytápění celého domu, teplovodní ohřívají užitkovou vodu.

 

Francouzské krbové vložky jsou vyrobeny z litiny, která je zárukou jejich dlouhé životnosti. Vyznačují se čistým spalováním a jsou opatřeny ovládacími prvky pro regulaci primárního a sekundárního vzduchu. Mají speciální funkce, jako například oplach skla. Díky svému tvaru mohou být některé „kazetové“ krbové vložky použity i bez obezdívky.

Na krbové vložky Godin a Cheminées Diffusion poskytujeme záruku 5 let. Součástí našich služeb je záruční i pozáruční servis.

Na krbové vložky Godin a Cheminées Diffusion  poskytujeme záruku 5 let. Součástí našich služeb je záruční i pozáruční servis.